SERWIS

Tylko sprawny i prawidłowo skonfigurowany sprzęt może prowadzić do wysokich wyników w działalności hodowcy. 

Obsługa klienta MLEK-MAR, składa się z wysoko wykwalifikowanych i przeszkolonych specjalistów. Serwisanci przeprowadzają regularnie planowany serwis prewencyjny (przeglądy urządzeń udojowych), a także serwis awaryjny w przypadku nagłych awarii. Nasz zespół serwisowy zawsze dba o dobry stan Twojego wyposażenia obory i zapewnia usługi serwisowe od rana do wieczora. Warto jednak pamiętać, że serwis awaryjny jest droższy i bardziej komplikuje pracę rolnika. Bardziej oszczędnym i wygodny rozwiązaniem jest regularny serwis prewencyjny. Przeglądy urządzeń udojowych mają wysokie wskaźniki efektywności na całym świecie.  To one ograniczają ilość awarii w ciągu roku i zmniejszają koszty awaryjnego serwisu. 

Regularny serwis i odpowiednia regulacja sprzętu zwiększa produkcję mleka i poprawia zdrowie krów. Dobry stan techniczny sprzętu to klucz do większego zysku.

 

MONTAŻ

Montujemy urządzenia udojowe, od pomiarów do uruchomienia, już od ponad 20 lat. W tym czasie zainstalowaliśmy ponad kilkadziesiąt hal udojowych i kilkaset dojarek rurociągowych. Wykonujemy również instalację i wymianę poszczególnych części urządzeń udojowych oraz  modernizację istniejących systemów udojowych. Montujemy sprzęt światowego lidera na rynku sprzętu udojowego, szwedzkiej firmy DeLaval

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie do wydajnej hodowli i wygodnego zarządzania stadem.

SKLEP

Kilka tysięcy urządzeń i artykułów do produkcji mleka. Wszystko co potrzebne dla efektywniej hodowli stadem znajdziesz w naszych sklepach. 

Sklep firmowy MLEK-MAR w Wysokiem Mazowieckiem.

Adres: 18-200 Wysokie Mazowieckie, ul. Białostocka 4

Tel. 724 203 503

Sklep firmowy MLEK-MAR, serwis, montaż w Szepietowie.

Adres: 18-210 Szepietowo, ul. P. Jana Pawła II nr 1

Tel. 86 47 60 200


SKLEP OBWOŹNY

Sklep obwoźny – Farmtruck, dowiezie wszystkie niezbędne produkty do Ciebie! Farmtruck to nasz sklep na kółkach. Farmtruck regularnie odwiedza klientów w wielu miejscowościach, dzięki temu hodowca nie musi sam jechać po zakupy a co ważniejsze nie musi sam pamiętać o zaopatrzeniu się w produkty do codziennego użytku.

Super wygoda! Jeśli nie możesz dojechać do naszego sklepu firmowego, Farmtruck przyjedzie do Ciebie.

Zamów potrzebne produkty przez telefon: Andrzej kom. 661 616 277

Harmonogram sklepu mobilnego: 

PRZEGLĄD

KALENDARZ PRZEGLĄDÓW
Wczytuję kalendarz...

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i kontakt z klientem

1. Państwa dane osobowe są potrzebne (gromadzone) w celu realizacji sprzedaży/zakupu towaru lub usług

2. Administratorami Państwa danych jest : MLEK-MAR Marta Krajewska, Ul. P.J.Pawła II nr 1, 18-210 Szepietowo

3. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Przysługuje Państwu także prawo do ich usunięcia.

Regularny serwis sprzętu jest dobrym sposobem na zapewnienie efektywnie i niezawodnie działającego gospodarstwa mlecznego.

Źle działający sprzęt przyczynia się do chorób krów, przypadków mastitis, wzrostu ilości komórek somatycznych i spadku wydajności i ilości mleka. Regularne przeglądy zmniejszają prawdopodobieństwo awarii w ciągu roku i ograniczają nieprzewidziane koszty związane z wystąpieniem awarii urządzenia.

Mniej awarii – wyższa jakość mleka – większy zysk!

Czynności serwisowe wykonywane na przeglądach to m.in.:

– sprawdzenie pracy każdego aparatu udojowego, regulatora podciśnienia i wydajności pompy próżniowej

– sprawdzenie szczelności rurociągu i ogólnego stanu urządzeń systemu udojowego

– przekazanie właścicielowi informacji i zaleceń dotyczących systemu udojowego

– przekazanie ATESTU przy spełnieniu wymogów ISO.

Regularny serwis urządzeń jest dobrym sposobem na zapewnienie niezawodnego funkcjonowania gospodarstwa mlecznego, bez zbędnych przestojów i kosztownych działań ratunkowych. Specjalnie przeszkoleni technicy serwisowi wykonują konserwację przy użyciu zaawansowanych narzędzi do testowania podciśnienia i pulsacji zgodnie z obowiązującymi normami.

Cena przeglądu urządzeń udojowych to tylko 100 zł + dojazd*.

 * cena może się różnić w zależności od rodzaju systemu udojowego i ilości aparatów udojowych